CHONDRUM+ to suplement diety, którego receptura ukierunkowana jest na regenerację, odżywienie i wzmocnienie chrząstki stawowej w celu zapewnienia jej optymalnego i zdrowego funkcjonowania.

 

DLACZEGO CHONDRUM+?

Produkt przeznaczony dla osób dążących do utrzymania prawidłowego funkcjonowania elementów narządu ruchu , takich jak chrząstka stawowa i kości. Polecany w szczególności dla osób aktywnych fizycznie, obciążonych wysiłkiem fizycznym oraz osób starszych.

SKŁADNIKI:

Siarczan chondroityny, witamina C (kwas L-askorbinowy),natywny kolagen typu II, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), składniki otoczki: (żelatyna)


chroo

CHONDRUM+

Chondroityna, jako ważny składnik chrząstki, wzmacnia ją oraz wiąże się z kolagenem i elastyną, przez co zwiększa ich elastyczność, wytrzymałość oraz poprawia zdolność amortyzacji. Dodatkowymi składnikami wspomagającymi funkcjonowanie aparatu ruchu są witamina C oraz natywny kolagen (typu II). Kolagen ten występuje w chrząstce i charakteryzuje się dużą sprężystością i odpornością na obciążenia.Witamina C wspomaga prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia odpowiedniego funkcjonowania chrząstki oraz kości. Chroni również struktury stawów, więzadeł i ścięgien przed działaniem wolnych rodników.

 

SPOSÓB UŻYCIA CHONDRUM+

  • 2 kapsułki dziennie

 

OSTRZEŻENIA I PRZECHOWYWANIE:

Suplement diety jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze pokojowej.

Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Nie zaleca się stosowania preparatu w czasie ciąży i karmienia piersią.

Ważne jest stosowanie zróżnicowane diety oraz zdrowego stylu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut ( zamiennik) zróżnicowanej diety.

CHONDRUM+ wspomaga prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia odpowiedniego funkcjonowania chrząstki oraz kości.